pl.png ru.png en.png

Sprzedaż części do skrzyń biegów

Nasz asortyment części nowych i używanych jest stale powiększany i aktualizowany. Posiadamy części oryginalne używane w bardzo dobrym stanie oraz oryginalne nowe, wszystkich producentów . W ofercie mamy również nowe zamienniki renomowanych europejskich marek. Nasi pracownicy dobiorą odpowiednie części do Państwa modelu skrzyni biegów i zrealizują zamówienie najszybciej jak jest to możliwe. Każdego dnia wysyłamy wiele paczek do naszych klientów w Polsce oraz za granicą. Zamówienia realizujemy we wszystkie dni robocze do godziny 18:00.

Współpracujemy z największymi producentami części zamiennych do skrzyń biegów, dzięki temu jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione części w bardzo szybkim czasie z całej Europy . Jeśli jakieś elementy nie są dostępne w Polsce nie jest to dla nas żadnym problemem. Dzięki stałej współpracy z producentami części , możemy wynegocjować  bardzo dobre ceny co finalnie wpływa na atrakcyjne ceny jakie oferujemy naszym klientom.

Przystawki odbioru mocy

W swoim asortymencie posiadamy niemal wszystkie przystawki odbioru mocy jakie wykorzystuję się w pojazdach użytkowych wszystkich producentów. Przystawka może być montowana z z góry, z boku, z tyłu, z przodu skrzyni biegów w zależności od typu skrzyni biegów oraz zastosowania przystawki. Przystawki odbioru mocy mogą posiadać jedno, dwa lub więcej wyjścia na podłączenie odbiornik, każde wyjście może być załączone  niezależnie  i bezpośrednio podłączone do pompy lub wału pędnego. 

Prowadzimy sprzedaż samych przystawek odbioru mocy jak również na życzenie klienta możemy taką przystawkę zamontować na zakupionej u nas skrzyni biegów lub naprawić uszkodzona przystawkę klienta.

Kasety wybierające do ZF AsTronic i Volvo Shift

 

         Oferujemy również regenerowane kasety wybierające do automatów ZF AsTronic oraz Volvo Shift. Kaseta wybierająca jest rozbierana na najdrobniejsze elementy i bardzo dokładnie oczyszczana, następnie sprawdza się wszystkie elementy pod kątem zużycia oraz uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone i zużyte elementy zastępowane są nowymi , oryginalnymi podzespołami. Po zmontowaniu płyta przechodzi szergo prób i testów aby upenić się że wszystko działa poprawnie.

            Posiadamy bardzo nowoczesny i precyzyjny sprzęd diagnostyczny który jest dedykowany tyko kasetom wybierającym, dzięki czemu bardzo szybko i stawiamy diagnozę i usuwamy usterkę. Kasety wybierające możemy testować zarówno bez konieczności zakładania na skrzynie biegów jak i zamontowaną na samochodzie, co jest bardzo wygodne dla naszych klientów.