pl.png ru.png en.png

Firma P.H.U. Ralfmax świadczy usługi napraw skrzyń biegów do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz ciągników rolniczych. Jesteśmy w pełni przygotowani do regeneracji każdego rodzaju skrzyń biegów, regenerujemy skrzynie biegów manualne oraz automatyczne, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największa staranności bez znaczenia czy jest to remont kapitalny czy tylko uszczelnienie skrzyni biegów.

            Klient który korzysta z naszych usług może liczyć na transport skrzyni biegów do naszego warsztatu. Po rozebraniu i weryfikacji uszkodzeń przedstawiamy kosztorys z listą części i rodzajem pracy potrzebnych do regeneracji skrzyni biegów. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami części w kraju i za granicą , w większości przypadków części są do nas dostarczane w ciągu kilku godzin co pozwala nam skrócić czas naprawy skrzyni biegów nawet do jednego dnia roboczego. Każda skrzynia która opuszcza nasz serwis jest dokładnie sprawdzana i testowana  Nasz warsztat jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny oraz narzędzia najlepszych marek co pozwala nam wykonywać naprawy w pełni profesjonalny sposób na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy również specjalne stanowiska do obsługi pojazdów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, dzięki czemu klient może dostarczyć do nas cały pojazd a my zajmiemy się nim kompleksowo, czyli zdiagnozujemy usterkę, zdemontujemy skrzynie biegów , wykonamy remont , zamontujemy skrzynie ponownie w pojeździe i wydamy pojazd gotowy do pracy.

            Wykonujemy również naprawy niestandardowe takie jak przeróbki auta ze skrzynia automatyczną na skrzynie manualną, naprawy skrzyń biegów w autach specjalistycznych, wojskowych oraz  pojazdach szynowych. Naszym priorytetem jest aby pojazd lub skrzynia biegów powierzona nam do naprawy wróciły jak najszybciej do pracy dlatego każdą naprawę wykonujemy w ekspresowym czasie.

Oferta dla firm z pełną obsługą floty w zakresie serwisu skrzyń biegów

Firma Ralfmax zna specyfikę pracy firm transportowych i problemy jakie pojawiają się w sytuacji awarii jednego lub kilku pojazdów, dlatego naszym priorytetem jest aby wykonać naprawę jak najszybciej aby pojazd mógł dalej pracować. W przypadku stałej współpracy mogą Państwo liczyć na natychmiastowe działanie w chwili awarii, obsługę serwisową pojazdów aby zapobiegać awariom  oraz doradztwo i cenne informację dla kierowców z zakresu prawidłowej eksploatacji skrzyni biegów.

W przypadku stałej współpracy oferujemy specjalne warunki, między innymi:

-Ekspresowy transport skrzyni biegów, w chwili gdy jest to konieczne możemy zaoferować własny transport 24 godziny na dobę, w ekspresowym czasie odbierzemy uszkodzoną skrzynie od klienta i dostarczymy już naprawioną co skróci do minimum czas postoju samochodu.

-Montaż i demontaż skrzyni biegów w naszym warsztacie w bardzo atrakcyjnych cenach. Na naszych stanowiskach demontażu obsługujemy kilka pojazdów dziennie, dzięki czemu nasi pracownicy zdobyli wielkie doświadczenie które pozwala na dużo szybszą i tańszą usługę demontażu i montażu. Serwisy które wykonują demontaż skrzyni biegów sporadycznie potrzebują dużo więcej czasu na wykonanie takiej usługi a co przekłada się na  więcej roboczogodzin.

-Regularną wymianę oleju  w skrzyniach biegów. Właściwy olej oraz częstotliwość jego wymiany znacząco wpływa na bezawaryjne użytkowanie skrzyni biegów. Dobierzemy właściwy olej do Państwa pojazdów i dopilnujemy regularnej wymiany.

-Wysokie rabaty i promocję. Doceniamy klientów którzy często z nami współpracują i uwzględniamy to podczas rozliczeń, dlatego mogą Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Transport skrzyni biegów lub uszkodzonego pojazdu

            Dla wygody i sprawności oferujemy transport skrzyń biegów oraz uszkodzonych pojazdów za pośrednictwem firm kurierskich oraz spedycyjnych. Wiemy że skrzynie biegów potrafią być bardzo duże i ważyć setki kilogramów dlatego pomagamy klientom w transporcie tych elementów za równo w kraju jak za granicą. Stałą współpraca z licznymi firmami kurierskimi gwarantuję dostarczenie przesyłki na czas i bez żadnych uszkodzeń. Posiadamy również własną flotę pojazdów dostawczych dlatego w sytuacjach bardzo pilnych używamy własnych środków transportu. Wielokrotnie organizowaliśmy transport całych samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych czy specjalistycznych i dzięki temu zbudowaliśmy sieć kontaktów z wieloma filmami spedycyjnymi co pozwala nam na błyskawiczną organizację transportu.

 

Gwarancja

Jesteśmy całkowicie pewni wysokiej jakości swojej naprawy, dlatego na każdą naprawę udzielamy 12 lub 6 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.  Sprzedajemy skrzynie biegów w całej Europie i wiemy że pojazdy z naszymi skrzyniami biegów docierają do najdalszych zakątków kontynentu i pracują w bardzo ciężkich warunkach takich jak górzyste tereny w przypadku samochodów ciężarowych lub kamieniołomy w przypadku maszyn budowlanych , dlatego jakość naszych skrzyń stawiamy na pierwszym miejscu .

Regeneracja obudów skrzyń biegów

            Bardzo częstym przypadkiem jest mechaniczne uszkodzenie obudowy skrzyni biegów, które następuje po wypadku drogowym pojazdu lub w wyniku utleniania czy korozji, dlatego wyspecjalizowaliśmy się również w regeneracji uszkodzonych obudów skrzyń biegów. Często opcja regeneracji jest dużo tańsza niż zakup drugiej obudowy , a czasami zdarza się że druga obudowa jest niedostępna do zakupu, lub trzeba na nią czekać wiele tygodni.

            Posiadamy najnowocześniejsze spawarki najlepszych marek oraz najwyższej klasy materiały spawalnicze co pozwala nam wykonywać usługę regeneracji obudów skrzyń biegów na najwyższym poziomie. Pracownicy odpowiedzialni za regenerację obudów posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiele przebytych szkoleń.

Diagnostyka komputerowa

            W wielu przypadkach aby usunąć usterkę związana ze skrzynią biegów nie jest konieczny demontaż skrzyni z pojazdu a co za tym idzie angażowania dużo większej ilości czasu i środków finansowych, w wielu przypadkach problem tkwi w osprzęcie elektronicznym skrzyni biegów lub w elektronicznym wybieraniu biegów. Spotkaliśmy się z taka sytuacją wielokrotnie i dlatego wykonujemy pełna diagnostykę komputerową przed demontażem skrzyni aby upewnić się czy jest to konieczne.

            Posiadamy sprzęty diagnostyczne największych producentów samochodów ciężarowych , maszyn budowlanych i autobusów dlatego jesteśmy w stanie wykryć usterkę w bardzo szybkim czasie i naprawić ją bez generowania zbędnych kosztów jakim był by demontaż i ponowny montaż skrzyni biegów w aucie. W wielu samochodach po demontażu skrzyni biegów lub sprzęgła konieczna jest ponowna adaptacja nowej części w pojeździe, taką usługę również możemy wykonać w naszym serwisie.

 

Testy po naprawie

            Nasze skrzynie biegów sprzedajemy w całej Europie i dlatego musimy zapewnić klienta o bezwzględnej niezawodności sprzedawanej części. Skrzynie biegów przed opuszczeniem serwisu są poddawane serii bardzo dokładnych i rygorystycznych testów, dzięki czemu nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości.

 

 Współpraca z serwisami

Przez wiele lat działania na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma serwisami samochodów ciężarowych, rozumiemy że dużo serwisów samochodowych specjalizuje się w naprawach innych elementów jak na przykład silników, dlatego oferujemy współpracę z takimi firmami z zakresu naprawy skrzyń biegów.  Jest to bardzo wygodny sposób działania dla klienta ponieważ wszystkie formalności i tematy natury technicznej załatwiają między sobą serwisy co pozwala zaoszczędzić czas klienta. Serwisy który współpracują z nami w takim modelu mogą liczyć na specjalne warunki finansowe i ekspresowe naprawy co na pewno zbuduje pozytywne relację z klientami które zaowocują w dalszej współpracy.

 

Doradztwo telefoniczne

Jeśli nie jesteś pewien czy przyczyną awarii jest uszkodzenie skrzyni biegów zadzwoń do nas a na pewno doradzimy ci jak sprawdzić czy to uszkodzenie skrzyni czy na przykład sprzęgła albo innych elementów.  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na wstępną weryfikację nawet w rozmowie telefonicznej.

 

Sytuacje awaryjne

Rozumiemy że uszkodzenie skrzyni biegów może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie, przeżyliśmy wiele takich sytuacji w których, konieczne było awaryjne uruchomienie samochodu, holowanie lub zorganizowanie pomocy drogowej.  W przypadku takiej sytuacji wiemy jak działać i pomożemy zorganizować  pomoc lub wytłumaczymy telefonicznie jak uruchomić auto do takiego stanu aby mogło zjechać do nas na warsztat lub zaholujemy auto własnym pojazdem.

Cel firmy

Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług w bardzo konkurencyjnych cenach oraz budowanie trwałej współpracy z naszymi klientami. Zależy nam, aby nasi klienci czuli, że są pod opieką najlepszych specjalistów w dziedzinie skrzyń biegów do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i autobusów.